Soma.lv un Letonika.lv

4/18/2017

Sveicināti!
Tiešsaistē visiem ar E-klases pasi (reģistrāciju) ir pieejami 2 jauki un ikdienā noderīgi tiešsaistes resursi Soma.lv un Letonika.lv, kuros skolēni un skolotāji var atrast sev nepieciešamās grāmatas, video un interaktīvos materiālus, enciklopēdijas un lasītavu Letonikā.

Lietošana:
  • atvērt Soma.lv vai Letonika.lv;
  • izvēlēties Ienākt vai reģistrēties (vai Ienākt);
  • pēc tam izvēlēties E-klase;
  • pierakstīties kā parasti E-klase (ar saviem lietotāja datiem);
  • apstriprināt datu izmantošanu (ja to prasa);
  • lietot izvēlēto portālu!
 Soma.lv

Šajā portālā var atrast grāmatas, video, interaktīvos, u.c. materiālus vairākiem mācību priekšmetiem, sākot no pirmsskolas vecuma bērnu  līdz pat 12.klases skolēnu mācību vajadzībām!


Uzklikšķiniet uz attēliem, lai tos palielinātu!

Par portāla Letonika.lv lietošanu skolas tīmekļa vietnē bija stāstīts jau agrāk, šeit vēlreiz pievienoti ieteikumi lietošanai.

Veiksmīgu darbu ar www.letonika.lv, tur atrodamajām enciklopēdijām, vārdnīcām, multivides un valodu materiāliem, kā arī ar tajā pieejamo lasītavu, kurā atrodama obligātā literatūra 5.-12.klasei!

Letonikas lasītavā atrodam vajadzīgo grāmatu. Ja blakus tās vākam ir atslēdziņa (attēlā zemāk), tad tas nozīmē, vajadzēs pierakstīties jeb autorizēties.

Klikšķinām uz izvēlētās grāmatas, pēc tam klikšķis uz E-klase pogas:Nākošajā solī ievadām savus E-klases piekļuves datus (darām tieši tāpat kā ieejot E-Klase):1 komentāri:

Unknown teica...

SAMNTA

GTFYR

Ierakstīt komentāru