Akcija “Vērtīga ideja”

5/24/2021
Auces vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes izsludinātā akcija “Vērtīga ideja” noslēgusies.Tajā aicinājām iesniegt ideju skices skolas teritorijā esošas ēkas uzlabošanai, lai tā pārtaptu par visiem pievilcīgu vides objektu. Rezultātā tika iesniegti 42 skolēnu darbi. Žūrija, kuras sastāvā bija skolotāja Daina Krūzmane, dir.v. saimnieciskajā jomā Aivars Roze, Skolēnu pašpārvaldes pārstāvji Daniela Paula Prudņikova, Annija Brahmane un Edmunds Bērziņš, rūpīgi izvērtēja visus darbus. Par vērtīgākajām idejām tika atzītas Sanijas Pūpolas (8.a), Lāsmas Pikarauckas (9.a) un Annas Svilānes (9.a) skices. 

Lāsmas Pikarauckas darbs

  

“Pūce ir izaugsmes un zinību simbols, tāpat kā koka zars ir kā augšanas un attīstības simbols. Tā kā ēka ir skolu tuvumā, manuprāt, šī ideja piesaista gan skolēnus, gan citus cilvēkus.”

Annas Svilānes darbi

  

“Taurenis apzīmē mūsu skolu,bet katrs mazais taurenītis esam mēs paši. Mēs veidojam vienu ,lielu skaistu kopību. Aukšējie spārni apzīmē,ko mums iemāca,bet apakšējos krāsojam mēs paši. Taurenis ir dzeltens ,jo lielā skola ir dzeltena,fons varētu būt neitrālā krāsa abiem darbiem ,lai izceltu to būtību. Otrs darbs Vinnijs un Sivēns ,ir vairāk motivējoš,ka katra diena mums ir mīļākā. Darbs ir ar bērnības pieskaņu,radot patīkamu atmosfēru arī skolas,laukumiņa tuvumā.”

Sanijas Pūpolas darbi

    

Uzvarētājas balvā saņems  kasāmkarti ”Latvija. Vis- vis- vietas”!


Par interesantām un labām idejām tika atzītas arī Samantas Nellijas Zošas (7.b), Dārtas Reihas (7.b), Evelīnas Kenstavičas (7.b) , Samantas Andersones (7.b), Ennijas Ādmidiņas (7.a), Martas Zilbertes (8.b) un Endija Meļņičuka (9.a) skices.

Paldies visiem dalībniekiem! 

Gaidīsim, kad kāda no idejām pārtaps reālā vides objektā!

Skolēnu pašpārvalde
---

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru