Auces vidusskolas jaunieši piedalās Lattelecom Rīgas maratonā

6/01/2018
Jau trešo gadu, aktīvākie Auces vidusskolas jaunieši piedalās Lattelecom Rīgas maratonā.!

     Maratona organizētāji ne tikai piedāvā dažādas distances – 42, 21, 10 un 6km, bet organizē “Skolu kausu”, kur Latvijas skolu jauniešiem ir iespēja piedalīties 6km distancē par simbolisko 1,50 Eur maksu. Lēmums par dalību vienmēr jāpieņem ātri, jo skriet gribētāju skaits pārsniedz atvēlēto  vietu daudzumu.  Šogad, tāpat kā iepriekšējos gadus, iespēja tika dota 2500 skolēniem no visas Latvijas – 1500 skolēniem no Rīgas skolām un 1000 skolēniem no skolām ārpus Rīgas.
     Lielajam notikumam daži gatavojās jo īpaši – organizējot iesildīšanās  pasākumus. Iesācēji bija skolas Award komanda, kura mēnesi pirms lielā starta, 20.aprīlī, veica “saskriešanās” pasākumu visā Latvijā. Katram awardietim bija jāsaskaita noskrieto kilometru skaits un jāaprēķina, cik tālu visa vienība ir “aizskrējusi”. Šiem jauniešiem pievienojās citi skolas skriet gribētāji un iesildīšanās pasākumi, lai arī tikai divi, izvērtās par jautru kopābūšanu un lielisku laika pavadīšanu piektdienas pēcpusdienā.
     Auces vidusskolas komandu šogad pārstāvēja četri 10km un 22 6km skrējēji, kuri 20.maija rītā kāpa autobusos un devās apliecināt savas spējas uz Rīgu. Galvaspilsēta skrējējus sagaidīja ne tikai ar labu laiku, bet arī ar svētku atmosfēru un pamatīgu burziņu. Tiem, kuri piedalījās pirmo rezi, bija arī lielāks emocionālais pārdzīvojums.
     Ar rezultātiem visi var būt apmierināti un gandarīti. Ir jauni sasniegumi un arī jauni mērķi.
Liels paldies visiem skrējējiem un viņu ģimenēm! Paldies Auces novada pašvaldībai un Auces vidusskolai par transportu! Un īpašais paldies skolotājai Aijai Zeltiņai, kura jau otro gadu ir kopā ar skolēniem ceļā uz un no maratona!
Auces vidusskolas skolotāja, programmas Award vadītāja
 Linda Vežuka

 


---

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru