Skolotāji, neaizmirstiet piereģistrēties dalībai LatSTE!

10/13/2010
Skolotāji, aicinu neaizmirst, ka 28.-29.oktobrī mūsu skolā notiek LatSTE'2010, kurā ir daudz interesantu darbnīcu (vismaz 11!) jebkuru mācību priekšmetu skolotājiem. Lūdzu, reģistrējieties LatSTE mājas lapā www.latste.lv - šobrīd pasākumam jau ir piereģistrējušies vairāk par 220 potenciālo dalībnieku, drīz var pietrūkt vietas! 
IKT ideju un risinājumu placi (darbosies 1.stāvā) - tuneli ieteicams apmeklēt arī skolēniem, vecākiem un arī ieinteresētiem pilsētas iedzīvotājiem! Skattiet - www.latste.lv  => IKT placis!
Ļoti nepieciešami arī palīgi organizatoriskajos darbos, LatSTE pasākumos tiks izmantotas visas tās klašu telpas, kuru platība, vizuālais izskats un aprīkojums atbilst pasākuma vajadzībām (visas pēdējos gados izremontētās telpas) un tas nozīmē, ka kabinetu vadītājiem 28.-29.oktobrī būtu jāatrodas uz vietas vai jāsarunā kāds savs kolēģis, kurš varētu aizvietot kabineta vadītāju.
Ja kāds zina, kur Aucē vai Auces tuvumā var piedāvāt naktsmītnes par saprātīgu cenu (līdz 10 Ls), lūdzu, rakstiet uz manu e-pastu - fridis@skolotajs.lv!
Frīdis Sarcevičs
LatSTE'2010 organizators

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru